Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotky štěňat vrhu B - ve věku 3. týdny

Malá ochutnávka aktuálních fotek štěňátek vrhu B. Již koukají, barví se jim čumáčky a začínají objevovat svět. Nejčilejší je zatím holčička. Bráchové se pomalu otrkávají a co nevidět nás doma čeká každodenní "bugr" :-). Některá ze štěňátek již mají předběžně předjednané budoucí rodiny. Stále je, ale  z čeho vybírat.  

 

Kluk č. 1 - jeden ze tří tatínkových klonů má zatím temně ocelovou barvu, širokou bílou lysinku a za krkem malinkatou bílou tečku. Ponožky má pěkně vyhrnuté.

_mle8518.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Kluk č. 2 - stále se zajímavě vybarvuje. Objevují se na něm pískové tóny jako po mamince, ale většinu srsti má stále měsíčně stříbrnou. Jen když na něj dopadá světlo z ostrého úhlu objevují se v ní béžové odlesky. Nesmírně zajímavý pejsek, který by ve výstavních kruzích dělal spoustu parády. Po sestřičce zatím nejodvážnější z celého vrhu.

 

_mle8594.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Kluk č. 3 - kromě jiného tvaru lysinky ho od bráchy č. 1 poznáte podle vysokých bílých podkolenek.

_mle8599.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Kluk č. 4 - zadeček mu zdobí bílá hvězdička a za krkem má drobné bílé znaky. Vypadá to, že to bude veliký mazlík a dobrý společník. Už teď si rád a často povídá :-).

_mle8603.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Kluk č. 5 - poslední z trojčat. Široká lysinka, ale jen kratičké ponožky a žádná tečka za krkem. To jsou jediné odlišnosti od zbývajících dvou klonů svého otce.

_mle8618.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

Holčička - v kožíšku se jí objevují pískové tóny, pruhy se postupně roztahují. Už je nejdrobnější z celého vrhu. O co je menší o to je před bratry napřed. Je čistotná. Jen co se vzbudí, utíká vykonat potřebu na plenku a šup zpátky do pelíšku.

_mle8626.jpg  

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář