Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňata

Příspěvky

Fotky štěňat vrhu B - ve věku 3. týdny

12. 12. 2014

_mle8551.jpg

Malá ochutnávka aktuálních fotek štěňátek vrhu B. Již koukají, barví se jim čumáčky a začínají objevovat svět. Nejčilejší je zatím holčička. Bráchové se pomalu otrkávají a co nevidět nás doma čeká každodenní "bugr" :-). Některá ze štěňátek již mají předběžně předjednané budoucí rodiny. Stále je, ale  z čeho vybírat. Více se dozvíte po odkliknutí na odkaz CELÝ PŘÍSPĚVEK. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Štěňata | Komentářů: 0

Béčka - 4. den

24. 11. 2014

_mle8321.jpgPrvní detailnější fotografie našich miláčků. Prohlížejte pozorně. Jsou tam tři modré klony svého otce, které rozlišíte jen lysinkou, ocáskem a malou bílou tečkou, kterou mají dva z nich na lopatce. Nádherné stříbrné zbarvení má zatím kluk č. 2, který asi bude v dospělosti po mamince. Pokud mu toto zbarvení zůstane bude mezi "modráky" i ostatními barvami výjimečný. Holčička je mazlíček, tu si nespletete. Stejně tak čtvrtého inkousťáka, který má nad zadečkem bílé znaky po mamince.  Více informací a fotek po odkliknutí na CELÝ PŘÍSPĚVEK.

 Další fotky najdete také v galerii.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Štěňata | Fotografie: Vrh B | Komentářů: 2

První informace o vrhu B

20. 11. 2014

_mle7975.jpgPrvní stručné informace o vrhu B, který přišel na svět ze spojení mezi Andronicou Deixes a Wearing Blue Jeans Intron Poland. Jedná se o první potomky obou rodičů. První štěňátko se narodilo ve čtvrtek 19.11. v 18.07 hodin - kluk, téměř zrcadlový odraz svého otce až na malou bílou tečku za krkem, úplně stejnou jako má maminka Niky. Poslední přišla na svět jediná fenečka ve vrhu. A to 4 minuty po půlnoci. Celkem se narodilo šest štěňat. Všichni vzácně vyrovnaní ve velikosti i váze. Hned pět pupíků se vešlo do rozdílu pouhých 20 gramů mezi 341 - 359 gramů. Čtyři kluci jsou modří, jeden po mamince a holčička je žíhaná, s prstýnkem na ocásku. Několik prvních fotek naleznete po odkliknutí na CELÝ příspěvek. Postupně budeme fotografie doplňovat.   

 
Celý příspěvek | Rubrika: Štěňata | Komentářů: 3

Vrh A - Fotogalerie - 40. den štěňátek

27. 7. 2010

Trochu se zpožděním, ale přeci uveřejňujeme fotky pupíků zjejich 40. dne života. Dnes jsou již zase trochu větší, težší a hlavně se víc a víc podobají vipetím slečnám a chlapcům. Jejich řádění je stále více veselejší a častější. Zahrada čelí jejich plenícím výpadům statečně leč zcela marně. Než od nás odejdou bude to jen kus země připomínající řádění uragánu nebo tornáda :-). Ale bude se nám tak moc stýskat ....

Obrazek

Fotogalerii naleznete mj. kliknutím zde ...

 
Celý příspěvek | Rubrika: Štěňata | Fotografie: 40. den štěňátek | Komentářů: 0

Vrh A - Fotky štěňátek z 9. července 2010

26. 7. 2010

Do fotoalba jsme přidali několik fotografií, když byli pupíci ještě maličkatí a moc toho nenachodili a nenaběhali.

Fotky naleznete zde ...

 
Celý příspěvek | Rubrika: Štěňata | Fotografie: Fotky štěňat z 9.července 2010 | Komentářů: 0

Vrh A - 3 týden

15. 7. 2010

Fotografie jak pupíci vypadali v třetím týdnu života najdete po odkliknutí na CELÝ PŘÍSPĚVEK.

 

Video všech štěňátek 11.7.2010

11. 7. 2010

 

A máme tady další video! Tentokráte všech štěňátek a vlastnoručně výrobené. Každé zde dostalo dostatečný prostor. Jen ta kvalita se nám cestou na youtube trošičku potratila. Vypadá to jako Neváhej a toč! a ne jako seriózní filmařská a střihačská práce. Nevadí.... poučíme, polepšíme :-)! Všechno bude :-)! Pro představu jak pupíci vypadají to je snad dostatečné. Zájemcům můžeme verzi ve formátu .AVI poslat (1,36 GB).

Prohlédněte si zde...

Večer uveřejníme jména štěňátek, snad i nějaké nové fotky (dvorní fotografka je zatím ještě nedodala) a informace o tom, která štěňátka jsou již zadaná a která volná. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Štěňata | Komentářů: 0

Aktuální video štěňátek

8. 7. 2010

Po odkliknutí na níže uvedený odkaz se můžete podívat na krátké video, které zaznamenává odpolední venčení pupíků ve čtvrtek 8.7.2010. Video zaznamenal a na youtube umístil náš soused Roman.  Pro fajnšmekry je zde umístěno i v nejvyšším rozlišení 720p označeném jako HD. Pokud však nemáte dostatečně rychlé připojení doporučuji shlédnout v nižší kvalitě.

Video spustíte kliknutím zde.

V neděli uveřejníme závazné rezervace a jména štěňátek, která budou uvedená v jejich rodokmenech. Snad stihneme na web umístit také nějaké nové fotky. 

 

Nové fotky štěňátek 24.den

1. 7. 2010

V fotoalbu najdete aktuální fotky všech štěňátek ve "stáří"  24 dní. Jsou zde vyfocena na denním světle samostatně i v párech a trojicích dle barev. Poprvé se na fotografa zadívala svým zvídavým pohledem. Mezi focením se zbytek smečky oddával prvním hrám a rvačkám, kterých přibývá každou hodinou. Začíná u nás být veselo :-).Obrazek 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerii naleznete v sekci Fotoalbum nebo odkliknutím na fotogalerii v tomto příspěvku. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Štěňata | Fotografie: 24. den štěňátek | Komentářů: 0

Štěňátka stáří 10 dnů

21. 6. 2010

Po deseti dnech od narození najdete po odkliknutí na novou fotogalerii fotodokumentaci celého vrhu.

Obrazek