Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňata

Příspěvky

Nové informace o štěňatech

21. 6. 2010

Nové informace a fotografie štěňátek jsou uveřejněny v sekci ŠTĚŇATA a ve fotoalbu. Přjímáme rezervace zájemců.

Obrazek

 

Vrh A

10. 6. 2010

Máme štěňátka vrhu A!!!! Krytí proběhlo v prvním dubnovém týdnu. Štěňátka se narodila ze spojení Coffee Colleen Born To Love (rodokmen (zde...) osobní stránka (zde..))  s Ardinalem Artem Deixes (rodokmen...). Narodilo se 6 holčiček a 3 kluci. Vrh je vyrovnaný a krásně zbarvený. Všichni mají bílé znaky.  Tři budou po mamínce barvy pískové, dvě štěňátka žíhaná po tatínkovi. Dvě jsou modrožíhaná, jedno modroplavé a jedno stříbroplavé. Barvy určila a kontrolu vrhu porvedla 13. června paní Markéta Kalousková z KCHCHADP.

Fotky tatínka jsou uvedené níže.

Fotky a informace ke štěňátkům budeme průběžně aktualizovat.

Obrazek

 
Celý příspěvek | Rubrika: Štěňata | Komentářů: 0

První stručné seznámení

8. 6. 2010

ObrazekStručné rychlé seznámení s prvními devíti potomky Coffee Colleen Born To Love a Ardinala Arta Deixes naleznete po odkliknutí odkazu na celý příspěvek.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Štěňata | Komentářů: 6

Potvrzeno!

7. 5. 2010

ObrazekDnešním vyšetřením ultrazvukem bylo potvrzeno, že Coffee a Art čekají společná štěňátka. Zatím je vše v pořádku, budoucí maminka i maličká stvoření v jejím lůně prospívají dle předpokladů. Hrozně se těšíme a doufáme, že vše dobře dopadne a že Kofolka bude stejně dobrá a pozorná maminka jako, když k nám přišla Niky (viz. archivní snímky). 

ObrazekObrazek

 
Celý příspěvek | Rubrika: Štěňata | Komentářů: 0

Rychleji než jsme čekali!

24. 3. 2010

Na jaro jsme se načekali a přineslo nám nejen konečně krásné počasí, ale také malé překvapení. Coffee se rozhodla, že je čas a plánované krytí tak proběhlo dříve než jsme očekávali.

Ženich a nevěsta, ač to bylo jejich první krytí, nakonec všechny překvapili a po týdenním namlouvání (které páníčci a paničky strávili nesčetnými konzultacemi se zkušenými chovateli, veterináři a čtením stohů článků z internetu) vše zvládli sami bez pomoci. Příroda je hold opravdu velká čarodějka a zase nám jednou ukázala, že se jí do její práce nemáme plést, protože sama nejlépe ví co a kdy dělat. Teď nezbývá než čekat a doufat, že se smilovala nejen nad netrpělivými a nervózními páníčky, ale i nad vipetím párečkem a že jim nadělí akurátní počet zdravých potomků. 

 

Plánované krytí Coffee Colleen Born To Love

3. 3. 2010

Plánujeme krytí Coffee Colleen Born To Love (rodokmen (zde...) osobní stránka (zde..))  s Ardinalem Artem Deixes (rodokmen...). Očekávaný termín krytí je květen 2010. Pokud vše půjde tak jak má,  štěňátka budou k odběru na konci prázdnin. Fotky potenciálního tatínka přikládáme.

ObrazekObrazek