Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavní sezóna je v plném proudu - další úspěchy

Výstavní sezóna je v plném proudu a i naši oblíbenci jsou v ní vidět a připisují si zajímavé výsledky:

- MVP Drážďany (22.4.) - Německý ohař Bruno z Tomešova Dvora "tradičně" získal titul CAC, CACIB a BOB a splnil tak podmínky k udělení titulu Interšampióna. Zároveň prakticky ukončil aktivní výstavní kariéru. V kruzích se bude objevovat jen sporadicky z důvodu intenzivní přípravy na memoriály, kterého čekají a v kterých chce uspět. Čeká ho velmi tvrdá práce a tak mu držíme palce.

- NVP Banská Bystrica (6.5.) - Jasmínka (Amirah Jasmine Con Amore) získala svůj druhý titul CAC v mezitřídě v řadě. V sestrovražedném souboji těsně porazila svojí sestru Alissu, která obdržela známku V2, res. CAC. Oběma fenečkám gratulujeme a doufáme, že si pořadí také někdy vymění :-)

- NVP Jelenia Gora (13.5.) - Anelka (Anelli Con Amore) nám udělala velikou radost a po všech problémech a dlouhé absenci ve výstavních kruzích si připsala své první vítězství v otevřené třídě a odvezla si z Polska titul CWC. Všechny tři vipetky v naší domácnosti tak minimálně jednou dokázaly zvítězit ve své třídě na mezinárodní, národní a nebo klubové výstavě. Barzojka Borinka z Palatinu Moravia získala v otevřené třídě ocenění V2.

imag0923.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

gratulácia

(Monika, 18. 5. 2012 23:18)

gratulujeme sestričke aj jej ,,stádovým,, kolegom za úspechy !! nech sa všetkým tak dobre darí stále :-)