Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na návštěvě u "dětí"

24. 11. 2010

pb200882.jpgPrvorozená Alissa (na fotce s Baycou) má za sebou první výstavu a spokojeně žije v krásném prostředí Strážovských vrchů (podhůří Malé Fatry)  v Sádočném na Slovensku. Společnost jí dělá barzojka Baycara z Palatinu Moravia a kluk stejné rasy Antartic Boy Earl´s Legend. Smečku doplňuje ještě několik naháčů.Alisska je slovy majitelky "pěkné čertisko". Smečku si podmaňuje a naháči jsou oblíbeným cílem jejích hrátek. Po mamince zdědila schopnost při rvačkách vyluzovat rozličné zvuky a tóny při kterých neznalý pozorovatel tuhne hrůzou, která brzy přejde v údiv a pobavení.   

 

amigo-a-anelli.jpgAmigo (na fotce s Anelli) zamířil za babičkou Claire, tetou Anabelle a strejdou Aragornem do chovatelské stanice Deixes do Stradonic (Beroun). Roste jako z vody a stal se oblíbencem zejména Belinky, která mu v prvních týdnech nahrazovala maminku. Dnes je jeho největším parťákem budoucí handler Oliver. Sotva dvouletý chlapeček s ním tráví většinu času, spinkají spolu, hrají si, Olík už umí vrčet a štěkat a jedí spolu granule :-).  

 

 

ana5.jpgAnelli (na fotce s Borinkou z Palatinu Moravia) zůstala v rodném hnízdě. Maminka Coffee je šťastná a věnuje jí neustálou pozornost. Miluje jí i teta Niky a biewřice Chelsea. Ta Anelce zároveň plní funkci tréninkové kůžičky. Jelikož je to teriér, tak si z toho pramálo dělá a naopak nenechává Áňu ani chvilku v klidu. Často se vídá také s barzojkou Borinkou z Palatinu Moravia, sestrou Baycary s kterou na Slovensku vyrůstá Alisska.

 

pb190846.jpg

 

Jasmínka (Amirah Jasmine) žije v současné době v Trnavě se svojí paničkou a malým Jakubkem. Je velmi poslušná a šikovná. Stejně jako maminka Coffee už dokáže vyskočit na povel do náruče. Zatím je drobounká po babičce Claire Blue Lásky dar. Stejně jako Alissa má za sebou úspěšně první výstavu.  

 

 

 

img_1519.jpgAllucio je malý roztomilý uličník. Je zatím nejmenší z kluků. Stejně jako Anelli má to štěstí, že žije pohromadě s jedním ze svých rodičů. Bydlí v Pardubicích s tatínkem Artem. Zdědil po něm krásné vybarvení a na jednom boku spoustu žíhů . Od malička měl čertovská očička a opravdu s ním šije sto čertů! Panička s páníčkem se mu věnují na 100% a tak stejně jako Jasmínka umí už řadu povelů a miluje frisbee talíř.     

 

p1070355.jpg

 

Aischa (Adelaide) žije na jižní Moravě v kraji vinohradů v obci Popice na dohled od Pálavy. Je droboučká a moc roztomilá. Barevně je nejvíc podobná mamince. Je to malý ďábel, který Anelku pěkně prohnal při honičce po vinohradu. Je pohotová a obratná a byla by z ní skvělá coursingářka po babičce Claire. 

 

  

p9180595.jpg

 

Artea byla nejmenší ze všech štěňátek. Dnes je již s přehledem dohnala i když drobná zůstane. Žije spokojeně v Roudnici nad Labem a dělá společnici stárnoucí afgánce.  Má to jen pár kilometrů i k bráchovi Bernymu (Amadeo) a tak se těšíme, že se občas potkají. Stejně jako Lucci je krásně tmavě žíhaná a má černá šibalská očíčka. 

 

  

pa090690.jpgAileen žije spokojený život v krásném prostředí krkonošské Rokytnice nad Jizerou. Hned za domem má nádherné horské louky a cesty, které svádí k procházkám. Díky terénu bude mít pravděpodobně skvělou kondici i když v zimním období si procházek po loukách asi moc neužije. Má nádhernou červenou barvu a maminčin laskavý výraz v očích. Její lidská rodina jí miluje a na Aileence je vidět jak je šťastná. 

 

 

img_1244.jpgBernie (Amadeo) je prakticky součástí naší chovné stanice, zůstal v rámci naší lidské rodiny. Žije s našimi příbuznými nedaleko  Mělníka v Cítově, kde ho často navštěvujeme. Je to nádherný kluk, barevně podobný své sestře Aileen. Celá rodina se mu věnuje a páníček mu pořizuje spoustu fotografií, které umisťuje do Bernieho vlastní galerie. Už se těšíme až se Bernie a ostatní dva kluci potkají na nějaké výstavě, protože každý je úplně jiný a pro nás to bude velký zážitek.   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vychádzky

(monika&jasminka, 27. 11. 2010 19:26)

tak jasmínka už s prehladom zvláda vychádzky s koníkmi, tak sa s nimi v teréne prehána. nevadí jej ani chladné počasie, lepšie je bežať bez svetríka ako s ním. pozdravuje všetkých svojich surodencov