Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní domácí pohoda

Vykouklo sluníčko a naše domácí smečka si užívá jeho hřejivých paprsků. Kromě chytání bronzu se také věnují pokračování devastace naší zahrady. Hlavně Anelka se v tomto ohledu ukazuje jako světa znalý odborník. To co načala spolu se svým početným sourozenectvem loni v létě se rozhodla zřejmě dovést k dokonalosti a tak kromě ničení záhonků přidala hrabání v trávníku, nošení všemožného bordelu a pokrývání povrchu nadrobno natrhanými kousky plastů, papíru a dřeva. Chelsea jí ve všem pomáhá a maminka Coffee s tetou Niky jen zírají jak jim to našim novým zahradnicím jde.  

dscn1006.jpg

 

 

 

 

 

 

dscn0923.jpg

 

 

 

 

 

 

dscn0936.jpg

 

 

 

 

 

 

dscn0925.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Soucítíme s Vámi :o)

(Denisa+Myron+Face, 6. 4. 2011 12:29)

Někteří vipeti jsou "všichni" stejní :o). Mohu Vás ujistit, že naši zahradu přůběžně upravuje Fejzík a momentálně připomíná měsíční krajinu: samý kráter, kytičky fuč...:o) Panička trpělivě zahazuje jámy a čeká až to puboše přejde. Roník neholduje zahradničení, zahrada je oblast, kterou hlídám, ale "kutání v zemi" to je fuj. PS: Heslo VYDRŽAŤ

Re: Soucítíme s Vámi :o)

(Con Amore, 18. 4. 2011 11:01)

Co bychom pro ty naše lásky nevydrželi :-), samozřejmě vydržíme a až už nebude ani stéblo travičky tak zavoláme míchačku a celé to vybetonujeme :-)