Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den mladých a veteránů (Nebušice 26.3.2011)

29. 3. 2011

dscn1203.jpgV sobotu 26.3.2011 jsme se zůčastnili klubové soutěže "Den mladých a veteránů 2011" v Praze-Nebušicích. Celkem se zde představilo pět štěňat z našeho vrhu A. Kromě Anelky se v kruhu předvedli také všichni kluci (Amigo, Amadeo a Allucio) a sestřička Artea. Příjemnou atmosféru klubové akce na které se celkem předvedlo 29 whippetů a 1 greyhound podtrhly pěkné výsledky, kterých naši mladí dosáhli. Konkurence byla přitom obrovská. Na které mezinárodní výstavě se sejde v třídě mladých tak veliký počet jedinců?! Výstavu posuzovali 3 rozhodčí - zkušení chovatelé Jana Křečková, MVDr Kateřina Tandlerová a MVDr. Aleš Fiedler. Udělovali každému hodnocení na10 bodové stupnici, body se sečetly a pes s nejvyšším počtem se stal vítězem. 

Nejlepšího výsledku dosáhl Amigo Con Amore, který zvítězil ve třídě mladých 9-12 měsíců (celkem 5 zúčastněných). V boji o nejlepšího juniora psa celého dne (nastoupili vítězové všech 4 tříd rozdělených dle věku od 4 do 15 měsíců) díky bodovému zisku obsadil 2. místo. Úspěch mezi kluky ve stejné třídě zaznamenal i Amadeo (Bernie), který skončil na pěkném 3. místě.

dscn1838.jpgAnelka se po vážném zranění přišla jen ukázat a získat další zkušenosti v kruhu. I přes svůj handicap (stále drobně kulhá a po dvou měsících bez pohybu není osvalená) dokázala obsadit v třídě 9-12 měsíců mezi fenkami krásné 2. místo z 5 účastníků. Rozhodčím se velmi líbila  a zabodovala také v soutěži o nejkrásnější ucho, kde se dostala až do nejužšího výběru, ale nakonec cenu nezískala . Vynahradila si to s bratrem Amigem, když se poprvé představili v soutěži párů a kromě získané zkušenosti si odnesli 1. místo.     

Více fotografií naleznete v připojené galerii a nebo zde:

 

 

Náhledy fotografií ze složky Den mladých a veteránů 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář