Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další hradecký exodus

15. 8. 2010

Tak už jsou pryč další štěňátka. Nejprve odjela do krkonošské Rokytnice nad Jizerou Aileen. Hned po ní jsme odváželi do slovenské obce Sádočné prvorozenou Alissu. Loučení to bylo v obou případech jako vždy smutné. Jen vědomí, že jsme jim snad vybrali správné nové rodiny nám pomáhalo. Aileenka si bude užívat čerstvého horského povětří v jednom z nejznámějších českých horských středisek a Lissa (dle nejčerstvějších zpráv) už úspěšně zaujímá své místo ve smečce barzojů a dalších pejsků v neméně krásné přírodě slovenských hor. 

Dnes náš dům a milovanou maminku Coffee opustil Bernie (Amadeo). Poprvé byla opravdu smutná i Kofolka, protože si s Bernouškem hrála až do posledních chvilek před odjezdem. Zatím co píši, Coffee spí na sedačce a něco se jí zdá a pláče ze spaní. Naštěstí Amadeo nejede daleko a budeme ho často vídat, protože šel k našim příbuzným nedaleko Mělníka.  

Doma tak přibývá klidných chvilek. Řádí tu už jen tříčlená banda Chelsea, Anelka a Artička. Sice vydají za 15 malých čertů, ale už to není ono. Byli jsme zvyklí na větší peklo :-).