Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Sušenka coursingovým vítězem 2019

Náš odchov Delisse Con Amore hned ve své první coursingové sezóně ovládla dlouhodobou soutěž o coursingového vítěze! Gratulujeme jí a děkujeme jejím majitelům!

 

 
18. 1. 2020 | Rubrika: Novinky

Neaktuálnost stránek

Vážení návštěvníci naší webové prezentace. Omlouváme se za neaktuálnost našich stránek. Častěji sdílíme příspěvky na naší facebookové prezentaci Con Amore - whippet kennel. Pokusíme se i zde být maličko akčnější :-)

Děkujeme za pochopení!

 

 
18. 1. 2020 | Rubrika: Novinky

Úspěšná sezóna

Ačkoliv si Caramelle teprve v letošní sezóně odbyla debut na coursingových kolbištích, vede si nad očekávání dobře. V dosavadních bodovacích závodech si dokázala připsat skvělé vítězství v Holiday Wind Cupu v Bělečku (12. srpna) kde v mixu v konkurenci 17 psů a fen zvítězila, získala CACT a stala se i nejůspěšnější fenou celého závodu. O 14 dní později přidala 2. místo v dalším závodě v Podštějně. V dosavadních pěti závodech, kterých se zúčastnila zatím nasbírala krásných 44 bodů a v konkurenci 23 fen drží průběžné třetí místo.

Anelka ve své poslední sezóně dokazuje jak je stále ve skvělé kondici. Závodů jí dáváme poskrovnu, ale přesto dokázala i v 8 letech předčit řadu mladších fen včetně své dcery Caramellky a na klubovém coursingu v Kolesách obsadit 3. místo. Ještě lépe si vedla v Podštějně, kde v mixu porazila mj. všechny psy. Po prvním kole vévodila celému startovnímu poli a nakonec z 3. místa jistila záda Caramellce.  

Do konce sezóny chybí dva závody v kterých dáme příležitost Caramellce a na kterých si začně plnit licenci i naše nová naděje Delphia Con Amore, která 20.9. oslaví své první narozeniny.

 
17. 9. 2018 | Rubrika: Novinky

PF 2018

Vrh D a celá smečka Con Amore přejí štastný a veselý rok 2018!

 
31. 12. 2017 | Rubrika: Novinky | Fotografie: VRH D

Seznamte se - jména vrhu D

Déčka už se konečně také jmenují. Všechna štěňátka jsou velmi kontaktní, nebojácná a milá. Jak je u nás standardem, socializujeme je a učíme čistotě už od prvních týdnů. Brzy jim budou implementovány chipy a začnou se chystat k odchodu do nových rodin.K jednání o odběru jsou k dispozici Domenico, Diego a Damiano u kterých buď čekáme na reakci zájemců, nebo jsme se ještě definitivně nerozhodli. Pokud se o náš odchov zajímáte a uvažujete o štěněti, neváhejte nás kontaktovatjmena-cmku.jpg.   

 
6. 11. 2017 | Rubrika: Novinky

Nové fotky vrhu D

Na náš facebook Con Amore - whippet kennel jsme přidali první fotky vrhu D. Až bude chvilka času přidáme je i na tyto stránky._mle3736.jpg_mle3687.jpg

 
30. 10. 2017 | Rubrika: Novinky

Rodiče vrhu D

Představujeme rodiče vrhu D. Jsou stejní jako u Céčka a tudíž pro bližší představu jak budou déčka vypadat se můžete podívat na fotky v archívu či ve starších příspěvcích.conamore-vrh-d.jpg

 
21. 9. 2017 | Rubrika: Novinky

Máme štěňátka!

d-vrh-1-den.jpgVčera 20.9.2017 se naší Anelli Con Amore narodil její druhý a poslední vrh. Za dobu téměř 13 let co chováme vipety je to náš vrh čtvrtý (D) a na dlouhou dobu poslední. Narodilo se osm krásných štěňátek - tři holky a pět kluků. Opakovali jsme úspěšné spojení Anelky s Wearing Blue Jeans Intron Poland (Igi) a to zejména kvůli tomu, že všichni jejich společní potomci mají po rodičích skvělou povahu a rostou z nich úžasní běžci i gaučoví a posteloví povaleči. K odběru budou za osm týdnů. Pro novinky sledujte náš web a nově také facebook Con Amore - whippet kennel https://www.facebook.com/Con-Amore-whippet-kennel-784398101739274/  

 
21. 9. 2017 | Rubrika: Novinky

Con Amore na facebooku

Socíální sítě nás už také polapily a tudíž hlavně z důvodu operativy a snadnější komunikace nás nově najdete také na facebooku po zadání stránky Con Amore - whippet kennel. Nebo kliknutím na tento odkaz  https://www.facebook.com/Con-Amore-whippet-kennel-784398101739274/  

  

 
20. 9. 2017 | Rubrika: Novinky

Potvrzená březost

anelli-grav.pngKoncem září 2017 bychom se měli dočkat našeho 4 vrhu - vrhu D. Včera byla veterinářem potvrzená březost naší Anelli Con Amore. Rozhodli jsme se pro její krytí stejným psem jako při minulém vrhu. Hlavním důvodem byla skutečnost, že všichni narození potomci mají naprosto skvělou povahu, jsou to do jednoho miláčkové a pohodáři. Navíc to vypadá, že z nich budou super běžci. Pokud případní zájemci chtějí vědět jak budou štěňata vypadat, stačí se kouknout na fotky vrhu C na našich stránkách.      

 
23. 8. 2017 | Rubrika: Novinky