Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Nové fotky Iggiho

Páníček Iggiho nám zaslal několik nových fotek. Pro zájemce je možné je shlédnout ve fotoalbu....zde.

img_3128.jpg

 
2. 3. 2012 | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Bernie má nového parťáka!

Bernoušek má od konce měsíce ledna nového parťáka na vipetí hry a dovádění. Společnost mu dělá pupík Wearing Blue Jeans z chovné stanice Intron Poland (Tazaris Ikariam x C´Mere Keijusatu). Mrňousek nakonec dostal domácí jméno Iggi, které se k němu hodí i díky jeho krásné inkoustové barvě. Iggi se na Cítově rychle rozkoukal, naučil se česky :-) a Bernie i celá rodina si jeho společnost užívají. Několik dalších fotek si můžete prohlédnout po odkliknutí celého příspěvku.

dscn3874.jpg

 
28. 2. 2012 | Rubrika: Novinky

Šťastné a veselé a PF 2012

conamore2.jpg

 
22. 12. 2011 | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Lucci ovládl letošní seriál Rabbit Trophy

dsc06339.jpgAluccio Cona Amore, zatím bez dostihové licence, ovládl letošní seriál open závodů Rabbit Trophy pořádaný Klubem chovatelů chrtů A.D.P.!!! Ač je to teprve 16 měsíční pulec, ukázal v konkurenci zkušených borců obrovské předpoklady pro coursing a skvělou výkonnost. V prvním a druhém závodě, které se běžely v Chlumci nad Cidlinou, obsadil shodně druhé místo. V posledním závodě (23.10.2011) na Nové Vsi skončil mezi psy na 4. místě. Součet bodů mu tak vynesl nejen vítězství mezi psy, ale i v celkovém pořadí. Moc a moc blahopřejeme jemu i jeho majitelům do Pardubic a doufáme, že zkušenosti, které získal, prodá i v příští sezóně už mezi psy s licencí.

 
23. 10. 2011 | Rubrika: Novinky

Nejvzácnější přírůstek

 Desátého srpna se naše domácnost rozrostla o dalšího člena. Další holku :-). Všechny naše čtyřnohé holčičky jí přijaly bezproblémově a je nejobletovanějším, nejsledovanějším a nejhlídanějším zlatíčkem v našem domě, protože z ní nespustí zrak šest párů očí :-). Jmenuje se Sofie, je nejhodnější ze všech obyvatel našeho domu, krásně roste, prospívá a má nejkrásnější úsměv na světě!   

 

dsc_5638.jpg

 

 
30. 9. 2011 | Rubrika: Novinky

Bruno dál získává vavříny

 Bruno z Tomešova dvora je k nezastavení! V sobotu 10.9. v Rokycanech ovládl klubovou výstavu Klubu chovatelů Německých krátkosrstých ohařů. Kromě vítězství v třídě vítězů a titulu CAC získal i tituly BOB a Vítěz klubové výstavy.

 

41-104-01--iqb1sr.jpg

 
30. 9. 2011 | Rubrika: Novinky

The Hunter - Rabbit trophy - 11.9.2011

 Den po klubové výstavě se na stejném místě v Chlumci n.C. konal druhý díl coursigového seriálu Rabbit trophy. Zúčastnili se ho všichni kluci z vrhu A. Svůj talent a zaujetí pro coursing opět prokázal Aluccio. Vypadá to, že ač postavou střízlík bude z něj velký závodník. V obou dosavadních závodech obsadil shodně 2. místo!!! Neztratili se ani Amigo (5. místo) a Bernie (11. místo). Blahopřejeme!

 

dsc05157.jpg

 
30. 9. 2011 | Rubrika: Novinky

Country klubová výstava Chlumec n.C. 10.9.2011

 

dsc04631.jpg

Na naší oblíbené Americe v Chlumci nad Cidlinou proběhla letošní druhá klubová výstava KCHCHADP. Naše smečka byla opět velmi početně zastoupena a dosáhla slušných výsledků. Aluccio se účastnil v třídě dorostu a obdržel zámku V4. Bernie a Amigo byli přihlášeni do mezitřídy, dostali také oba dva výbornou a obsadili třetí (Amigo) a čtvrté místo (Bernie). Bernie tak zůstává jedinným naším odchovem, který na každé výstavě (osmkrát v řadě) obdržel shodně známku V s udělením pořadí (nikdy nebyl horší než V4).  

Anelka se v kruhu po zranění představila po delší době, byla to pro ní další cenná zkušenost. Díky tomu, že na ní jsou následky úrazu ještě patrné, rozhodla se jí paní rozhodčí Frolíková udělit známku V a čtvrté pořadí. I tak jsme byly velmi spokojeni, protože Anelli byla klidná a vyrovnaná což je pro nás příslib do budoucna.  

 
30. 9. 2011 | Rubrika: Novinky

Český šampion Bruno z Tomešova Dvora

Bruno si svými skvělými výsledky v loňském a hlavně v letošním roce vysloužil titul českého šampiona. Blahopřejeme a těšíme se na jeho spanilé jízdy za hranice naší republiky.

 

cesky-sampion.jpg

 

 

 

 
29. 8. 2011 | Rubrika: Novinky

Další výstavní zkušenosti

Štěňata vrhu A dále pokračují v získávání výstavních zkušeností. Tentokráte se v kruzích představili Amigo a Amadeo. V rámci přípravy na výstavní kariéru absolvoval Amigo kladenskou Krajskou výstavu psů a od rozhodčího Antonína Mudry obdržel ocenění V1. Prozatím nejzkušenější Amadeo se úspěšně zúčastnil Mezinárodní výstavy psů v Mladé Boleslavi. V třídě mladých opět zabodoval a v konkurenci 5 jedinců si již tradičně si připsal umístění s pořadím. Znovu mu chyběl jen jediný krůček k vítězství ve třídě a dostal ocenění V2. Věříme, že oba dva kluci své zkušenosti v budoucnu zúročí a promění v ještě lepší výsledky.       

 

 
29. 8. 2011 | Rubrika: Novinky