Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Derniéra v kruhu = CAC na klubové výstavě!

19. 9. 2012

dsc00321.jpgObrovskou radost a krásný zážitek nám připravila na klubové "Country" výstavě KCHCHADP v Chlumci nad Cidlinou naše Coffee Colleen Born To Love. V sobotu 15. září 2012 se naposledy představila v kruhu v třídě otevřené. Původně jsme jí ani nechtěli hlásit a jet s Anelli, ale jelikož jí za necelé 4 měsíce bude již osm let, rozhodli jsme se naposledy zkusit štěstí v tak velké konkurenci jaká na klubovkách bývá. Od července jsme jí dostávali do kondice a ač jsme do poslední chvíle váhali, že nakonec do kruhu nenastoupíme, dopadlo to nad očekávání. Svěřili jsme její prezentaci páníčkovi Bernieho a jejich výkon byl tak přesvědčivý, že se švýcarská rozhodčí Brigitte Suligoi rozhodla ze sedmi zůčastněných fen zadat první pořadí a CAC naší Kofolce! Coffee se tak vyrovnala Niky, která dokázala CAC na klubové výstavě také získat (v mezitřídě v roce 2009) a zároveň rozšířila počet zemí v kterých tento titul obdržela na tři (ČR, Slovensko, Polsko). Byla to ta nejlepší tečka, kterou za svou výstavní kariérou v nejpočetněji zastoupené třídě mohla udělat! Od příštího roku se již objeví pouze mezi veterány. Na klubové výstavě se v kruhu objevili ještě její potomci Amadeo (TO, V2) a Allucio (TO, VD) a Bernieho parťák Iggi (Wearing Blue Jeans Intron Poland) - (TM, V2). 

Více fotografií si můžete prohlédnout po odkliknutí celého příspěvku nebo ve fotogalerii.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Fotografie: KV "Country" Chlumec 2012 | Komentářů: 0

Alissa tentokrát porazila Jasmínku

13. 8. 2012

11. a 12.8. proběhly na Slovensku dvě výstavy v Topolčankách. Nejdříve Středoevropská výstava chrtů a poté klubová výstava. Úspěšně se prezentovala prvorozená dcera naší Coffee - Alissa Con Amore. V sobotu i v neděli získala ocenění V4. V neděli na klubové výstavě se představila i Jasmínka. Tentokráte to na pořadí nestačilo a s oceněním výborná se umístila až za svou sestřičkou Alisskou.

 

Další vavříny pro Bernieho

13. 8. 2012

img_4703.jpgBernie (Amadeo Con Amore) získal další výborné ocenění ve výstavním kruhu. Na Středoevropské speciální výstavě chrtů na Konopišti pořádané 28.7.2012 Saluki klubem získal druhé letošní ocenění CAC v třídě otevřené. Dařilo se i Iggimu, který ve třídě dorostu získal ocenění VN1 a mezi všemi dorostenci ostatních plemen se umístil na druhém místě. O týden později Bernie bodoval i v coursingovém závodě v Chlumci nad Cidlinou (CACIL/CACT). V závodě se dařilo i Amigovi Con Amore, který zvítězil mezi sprintery. Více fotografií po odkliknutí odkazu na celý příspěvek.   

 

Chelsea bodovala na Yorkshow 2012

13. 8. 2012

_dsc1363.jpgChelsea je biewer bez PP a tak nemá možnost jako ostatní naše holky účastnit se výstav. V Ostravě se však 22. července 2012 pořádal 2. ročník Yorkshow kde se potkávají yorkové s PP i bez PP. Chelsinku jsme přihlásili a byli zvědaví jak si v konkurenci ostatních psů povede. Chelsea se zachovala podle hesla: Přijel, viděl, zvítezil! Pobrala co mohla. Zvítězila ve své třídě v konkurenci biewřice s PP, získala cenu Miss of York za přehlídku v oblečku a zvítězila v hlasování platících diváků o cenu Vítěz sympatie. Podrobnosti o akci se dozvíte na www.yorkshow.cz. Více fotografií si můžete prohlédnout po odklikntí odkazu na celý příspěvek.

 

KV Hradec Králové 2012 - Borinka BIG FCI 10

20. 6. 2012

borinka-kv-hk-2012.jpgOpět po roce jsme se zúčastnili "domácí" výstavy v Hradci Králové na Stříbrném rybníce. V parném letním dni se v kruhu úspěšně představila Borinka i Anelka. Anelli Con Amore si připsala další V1 v třídě otevřené a získala svůj druhý letošní titul Krajský vítěz - fena. Borinka z Palatinu Moravia si stejné ocenění odnesla mezi barzoji. Rozhodčím byl tentokráte známý chovatel barzojů pan Antonín Mudra. V závěrečných soutěžích kde ve skupinách soutěží krajští vítězové psi i feny dohromady pak Borinka opět zabodovala a po loňském třetím místě si letos připsala vítězství mezi chrty v desáté skupině FCI.

 

Jasmínka pokračuje v krasojízdě

11. 6. 2012

Amirah Jasmine Con Amore si připsala další dvě ocenění CAC na slovenských výstavách. Obě byly již v třídě otevřené. Nejprve na celostátní výstavě psů v Senci 8.6.2012. Další vítězství slavila v neděli na DUO CACIB Nitra 2012. Gratulujeme!

 

Amadeo Con Amore - BIS, BOB, Klubový vítěz KCHCHADP 2012!!!

11. 6. 2012

img_3522.jpgÚžasný uspěch si v sobotu 9.6.2012 na Konopišti připsal Bernie (Amadeo Con Amore)! Po řadě sice vynikajících výsledků, ale druhých a třetích pořadí si došel pro své první ocenění CAC. Aby toho nebylo málo přidal na klubové výstavě Klubu chovatelů chrtů anglických dostihových plemen ješte titul Klubový vítěz pes, Nejlepší jedinec plemene (BOB) i Nejlepší pes výstavního dne (BIS), který získal v souboji s vítězem plemene greyhound. Paní rozhodčí Shirley Rawlings se Bernie opravdu líbil. Je to o to potěšující, že se jedná o žijící legendu anglického chovu whippetů, uznávanou rozhodčí a opravdovou expertku na plemenný standard whippeta. V galerii je připojeno několik fotek z výstavy.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Vrh A dnes slaví své druhé narozeniny

7. 6. 2012

Náš první a zatím jedinný vrh A dnes slaví své druhé narozeniny!!!! Přejeme všem potomkům naší Kofolky hodně zdraví, štěstí, zábavy...... a jejich páníčkům spoustu trpělivosti a lásky, kterou jim naše pipetky a pipeťáci vrátí měrou vrchovatou!

 

Lysá nad Labem 2012

6. 6. 2012

imag0967.jpgAnelka se v rámci získávání výstavní praxe o víkendu úspěšně zúčastnila oblastní výstavy v Lysé na Labem. Výstava byla v hale, prostory byly stísněné a psů spousta a tak se jednalo o cenné zkušenosti. Ačkoliv se jí v halách nelíbilo, v kruhu nás velmi mile překvapila. Od paní rozhodčí Libuše Ubrové získala známku V1, Krajský vítěz a krásný posudek. Překvapila nás hlavně pohybem, který byl na její dosavadní výkony výborný a paní rozhodčí se vyjádřila, že "je moc hezká a jde jako panenka" :-). V závěrečných soutěžích se pak Anelli kvalifikovala mezi víteznými fenami všech plemen zúčastněných na výstavě do užšího výběru mezi posledních 8. Na stupně vítězů to již nestačilo

 

Výstavní sezóna je v plném proudu - další úspěchy

16. 5. 2012

Výstavní sezóna je v plném proudu a i naši oblíbenci jsou v ní vidět a připisují si zajímavé výsledky:

- MVP Drážďany (22.4.) - Německý ohař Bruno z Tomešova Dvora "tradičně" získal titul CAC, CACIB a BOB a splnil tak podmínky k udělení titulu Interšampióna. Zároveň prakticky ukončil aktivní výstavní kariéru. V kruzích se bude objevovat jen sporadicky z důvodu intenzivní přípravy na memoriály, kterého čekají a v kterých chce uspět. Čeká ho velmi tvrdá práce a tak mu držíme palce.

- NVP Banská Bystrica (6.5.) - Jasmínka (Amirah Jasmine Con Amore) získala svůj druhý titul CAC v mezitřídě v řadě. V sestrovražedném souboji těsně porazila svojí sestru Alissu, která obdržela známku V2, res. CAC. Oběma fenečkám gratulujeme a doufáme, že si pořadí také někdy vymění :-)

- NVP Jelenia Gora (13.5.) - Anelka (Anelli Con Amore) nám udělala velikou radost a po všech problémech a dlouhé absenci ve výstavních kruzích si připsala své první vítězství v otevřené třídě a odvezla si z Polska titul CWC. Všechny tři vipetky v naší domácnosti tak minimálně jednou dokázaly zvítězit ve své třídě na mezinárodní, národní a nebo klubové výstavě. Barzojka Borinka z Palatinu Moravia získala v otevřené třídě ocenění V2.

imag0923.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 1

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »