Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Chelsea má štěňátka

V naší domácnosti momentálně žijí další čtyři čtyřnohé holky. Jsou to potomci naší biewřice Chelsea. Je jim šest týdnů a do konce měsíce půjdou z domu. Dvěma z nich jsme již vybrali nové páníčky. Zatím si jich užíváme a spolu s námi i Niky, která je zase jako vždy vzorná teta. Zbylé dvě vipetky si na pupíky již zvykly a moc si jich zatím nevšímají. Více fotek zobrazíte po odkliknutí na celý příspěvek.

s18.jpg 

 
14. 6. 2013 | Rubrika: Novinky

"Štěňata" slaví třetí narozeniny

  Dnes 7. června slaví svoje třetí narozeniny naše první a zatím jediná štěňta. Sice už trochu odrostla, ale pro nás to jsou pořád malé děti naší milované Coffee. Všem přejeme všechno nejlepší, hodně zábavy, plnou misku, spousty lásky od jejich páníčků a dlouhý život.

 
7. 6. 2013 | Rubrika: Novinky

Spring Bunny - triumf Amadea!!!

img_2429.jpegV prvním závodě seriálu Bunny Trophy, který proběhl v Chlumci n.C. v neděli 21. dubna 2013 a byl součástí výstavního a coursingového víkendu KCHCHADP jsme měli 3 zástupce a navíc ještě Iggiho. Soutěžilo se nejen o body do seriálu, ale také o Šampiona pro krásu a výkon KCHCHADP 2013, kdy se sčítaly body ze sobotní výstavy a nedělního coursingu. Anelka (Anelli Con Amore) po vážném zranění nohy začala běhat až loni na podzim a tak to pro ní byl první ostrý start na oficiální soutěži. S přehledem zaběhla dva licenční běhy, obdržela 49 bodů z 60 možných a zvítězila ve své kategorii whippetů bez licence (psi i feny dohromady). Pokud by byla držitelem licence umístila by se v celkovém pořadí mezi fenami na 2. místě!!! Vedlo se i Iggimu a Lučimu (Allucio Con Amore). Anelčin bratr se umístil na 5. místě a Iggi se 3. místem stal horkým favoritem na zisk titulu Šampiona pro krásu a výkon 2013. V sobotní výstavě totiž získal maximální počet bodů ziskem titulu ve své třídě. Úspěšnější než on byl nakonec Bernie (Amadeo Con Amore)! Zvítězil v coursingu mezi psi a součtem bodů se sobotní výstavou se díky lepšímu umístěni v coursingu stal absolutním vítězem dvoudenního klání a prestižní titul získal!

 
23. 4. 2013 | Rubrika: Novinky

Klubová výstava KCHCHADP - Chlumec 20.4.2013

mle_1766.jpgV sobotu 20. dubna proběhla první letošní klubová výstava KCHCHADP bez udělování titulu klubový vítěz. Jelikož jsme čekali, že Anelli nebude schopná účasti a nepřihlásili jsme jí, měli jsme zastoupení pouze díky účasti Bernieho (Amadeo Con Amore). K získání titulu Český šampion mu chybí pouze jeden CAC a tato výstava byla první letošní pokus chybějící čekatelství získat. Nakonec skončil v třídě otevřené s výsledkem V3, který mu však dával naděje do soutěže "Šampion pro krásu a výkon KCHCHADP 2013" kde se sčítaly body s nedělním coursingem. Ještě lépe dopadl jeho spolubydlící Iggi (Intron Poland Wearing Blue Jeans). Zvítězil nejen v mezitřídě, ale získal i titul BOB a Vítěz klubové trofeje 2013! Jirka Husák a jeho psi tak ovládli dvě z posledních 3 klubových výstav!!! Blahopřejeme!

 
23. 4. 2013 | Rubrika: Novinky

Trénink Litomyšl - neděle 14. dubna

mle_0724.jpgV neděli 14. dubna jsme se zůčastnili coursingového tréninku na Primátorské hrázi v Litomyšli. Dvě kola si zaběhla Borinka, Anelli a Coffee. Fotografie naleznete v galerii v rubrice Naše holky.

 
21. 4. 2013 | Rubrika: Novinky | Fotografie: Trénink Litomyšl - neděle 14. dubna

Jasmínka slovenským šampiónem!

2062_filtered.jpgAmirah Jasmine Con Amore splnila na dvoudenní výstavě v Nitře podmínky pro udělení titulu slovenský šampion!  Nejdříve v sobotu 23.2. obsadila v otevřené třídě druhé místo s oceněním res. CAC. V neděli pak ve stejné třídě v konkurenci pěti fenek zvítězila, získala svůj další CAC a splnila tak podmínky čekatelství na titul slovenského šampiona! Povedlo se jí to tak jako první z našich odchovů! Gratulujeme!  

 
11. 3. 2013 | Rubrika: Novinky

Bruno slavil úspěch na Šampionu šampiónů!!!

dsc_0250.jpg12. ledna 2013 se uskutečnila v TOP hotelu Praha tradiční výstava Šampion šampiónů. Interšampion Bruno z Tomešova Dvora majitele Michala Sokola se jí účastnil jako jedné z posledních událostí v jeho megaúspěšné výstavní kariéře. Jak jinak než opět úspěšně! Postoupil do závěrečných bojů a ve skupině FCI 7. se prosadil na stupně vítězů kde obsadil nádherné 3. místo za zástupci plemene Irský setr a Český fousek. Potvrdil tím znovu svou extratřídu. S napětím očekáváme jak si povede na Světové výstavě v Budapešti kam se v květnu chystá i se svou handlerkou Nikolou.  

 
11. 3. 2013 | Rubrika: Novinky

Podzimní odpočinek

 _dsc5137.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blíží se konec roku a nic nového se u nás neděje. Anelli zakončila letošní výstavní sezónu 2. místem v třídě otevřené na CAC výstavě v polském Walbrzychu, Niky oslavila svoje páté narozeniny, Borinka se přestěhovala ještě blíže k nám.... holky si užily venčení na čerstvém sněhu a už je zase všude bahno a mokro a tak se soustředí spíše na domácí hry a válení se na gauči a ve všech postelích, které doma máme. Obojímu vévodí hlavně Coffee, která si na stará kolena chce pořád hrát a provokuje Chelsea nošením balónků a plyšáků, které krade z dětského pokojíku. Všichni už se těšíme, až se zase vylepší počasí a pořádně se proběhneme.

 
19. 12. 2012 | Rubrika: Novinky

Ohlednutí za coursingovou sezónou - Aluccio Con Amore

Ačkoliv se Lucci objevuje i na výstavách, daleko častěji ho lze vidět na couringových závodech či trénincích. Už v loňském roce se mu dařilo a jako šestnáctiměsíční pulec ovládl klubový seriál Rabbit Trophy. Letos má v nohách pěknou porci běhů a získává nové a nové zkušenosti. Přestože tak jako v řadě jiných subjektivně hodnocených sportech vždy výsledek nezáleží na závodnících, ale často na názoru rozhodčích, lze hodnotit jeho letošní sezónu za úspěšnou. Mezi jeho největší úspěch patří 2. místo a Res. CACT a Res. CACIL v Litomyšli a 2. místo a Res. CACT na Mistrovství Moravy. V soutěži o coursingového vítěze ČR za rok 2012 nasbíral 46 b. což mu stačilo na 4. místo v celkovém pořadí. O jeden jedinný bod více získal Amadeo, který tak sezonu zakončil na 3. místě. Více fotek si můžete prohlédnout po odkliknutí na celý příspěvek.

beh6.jpg

 

 

 
30. 10. 2012 | Rubrika: Novinky | Fotografie: Lucci - coursing 2012

Derniéra v kruhu = CAC na klubové výstavě!

dsc00321.jpgObrovskou radost a krásný zážitek nám připravila na klubové "Country" výstavě KCHCHADP v Chlumci nad Cidlinou naše Coffee Colleen Born To Love. V sobotu 15. září 2012 se naposledy představila v kruhu v třídě otevřené. Původně jsme jí ani nechtěli hlásit a jet s Anelli, ale jelikož jí za necelé 4 měsíce bude již osm let, rozhodli jsme se naposledy zkusit štěstí v tak velké konkurenci jaká na klubovkách bývá. Od července jsme jí dostávali do kondice a ač jsme do poslední chvíle váhali, že nakonec do kruhu nenastoupíme, dopadlo to nad očekávání. Svěřili jsme její prezentaci páníčkovi Bernieho a jejich výkon byl tak přesvědčivý, že se švýcarská rozhodčí Brigitte Suligoi rozhodla ze sedmi zůčastněných fen zadat první pořadí a CAC naší Kofolce! Coffee se tak vyrovnala Niky, která dokázala CAC na klubové výstavě také získat (v mezitřídě v roce 2009) a zároveň rozšířila počet zemí v kterých tento titul obdržela na tři (ČR, Slovensko, Polsko). Byla to ta nejlepší tečka, kterou za svou výstavní kariérou v nejpočetněji zastoupené třídě mohla udělat! Od příštího roku se již objeví pouze mezi veterány. Na klubové výstavě se v kruhu objevili ještě její potomci Amadeo (TO, V2) a Allucio (TO, VD) a Bernieho parťák Iggi (Wearing Blue Jeans Intron Poland) - (TM, V2). 

Více fotografií si můžete prohlédnout po odkliknutí celého příspěvku nebo ve fotogalerii.

 
19. 9. 2012 | Rubrika: Novinky | Fotografie: KV "Country" Chlumec 2012 | Komentářů: 0