Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Vložen odkaz na salon psí krásy

Dolaďujeme poslední detaily a na adrese našeho bydliště již brzy oficiálně otevřeme provozovnu psího kadeřnictví. Stručný odkaz je uveden v hlavním menu. Pro rychlý přístup klikněte zde.

 
12. 3. 2009 | Rubrika: Novinky

Změna názvu chovatelské stanice

Z administrativních důvodů jsme nuceni provést změnu názvu naší chovatelské stanice. Původní název pod kterým jsme chtěli pokračovat v rodinné tradici, nebyl již mezinárodně chráněn. FCI nám byl schválen a zaregistrován nový název - CON AMORE. Omlouváme se všem návštěvníkům našich stránek za zmatek.

Původní link je nadále platný, pro přístup na naše stránky je k dispozici i nový jednodušší odkaz conamore.cz  

 
11. 2. 2009 | Rubrika: Novinky

Nikdy nezapomeneme!

V požehnaném věku 11 let a sedm měsíců nás v neděli 25. ledna v odpoledních hodinách opustila milovaná Orri z Palatinu Moravia. Zesnula uprostřed rodinného kruhu a měla nablízku všechny na kterých jí nejvíce záleželo. Poslední pohled věnovala své milované paničce. Bylo v něm spousta lásky a oddanosti. 

Obrazek

 

Orri žila krásný a na barzoje i poměrně dlouhý život. Zůstalo tu po ní velké prázdné místo, které nikdo nedokáže zaplnit. Krátký příspěvek o jejích posledních letech naleznete zde...  

 
5. 2. 2009 | Rubrika: Novinky

Zpátky do minulosti - díl 2. (8.7.2005)

ObrazekV našem ohlédnutí do historie našich fotogalerií pokračujeme unikátní sbírkou fotek, kterou s největší pravděpodobností nemá žádný whippet na světě! Troufnu si tvrdit, že Coffee má jako jedinná vipetka za kamarádku tygří slečnu. Focení proběhlo začátkem července 2005 přímo v pavilónu šelem v ZOO ve Dvoře Králové za laskavého svolení vedení zahrady a ošetřovatelek. Nejen pro nás a Coffee, ale i pro návštěvníky zahrady, kteří sledovali dovádění relativně "exotického" psa s tygrem ussurijským přes sklo klece, to byl nevšední a nezapomeutelný zážitek. Fotografie naleznete v sekci fotoalbum pod názvem "V tygří kleci". Pro rychlejší přístup klikněte zde...

 
1. 1. 2009 | Rubrika: Novinky

Zpátky do minulosti - díl 1. (květen 2008)

ObrazekJelikož máme v archívu řadu krásných fotogalerií, rozhodli jsme se čas od času některou z nich uveřejnit. Tentokrát má název "Májové dovádění", je z poměrně nedávné minulosti a je v ní řada nádherných fotografií, které stojí za to vidět. najdete ji v sekci Fotoalbum-naše holky. Pro rychlejší přístup klikněte zde...  

 
4. 12. 2008 | Rubrika: Novinky

Doplněny rubriky

Konečně se nám podařilo doplnit všechny rubriky a informace o whippetkách i ostatních členech naší smečky. Následně začneme přidávat starší i nové fotogalerie. Zaregistrovali jsme se také na některých vyhledávačích, ale s hromadnějším zveřejňováním stránek chceme ještě počkat do vyřešení názvu naší CHS. S názvem Z teplických skal se vyskytla menší komplikace, jelikož byl chráněn pouze do roku 2000. Požádali jsme tedy ČMKÚ znovu a čekáme na vyrozumění. 

 
3. 11. 2008 | Rubrika: Novinky

Vloženy nové fotogalerie

Postupně stránky doplňujeme a vkládáme nové fotogalerie. Ty dosavadní jsou k shlédnutí v nabídce Fotogalerie. Doplňujeme také informace o všech členech naší smečky. Tyto informace naleznete v nabídce Naše smečka whippetů a Další členové smečky.

 
1. 9. 2008 | Rubrika: Novinky

Spuštění stránek

Dnes poprvé jsme spustili stránky naší chovné stanice. Jsou ještě ve výstavbě omluvte tedy kvalitu jednotlivých příspěvků a rubrik.

 
28. 8. 2008 | Rubrika: Novinky