Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Úspěšný výstavní den - Niky CAC (mezitřída) - Coffee V3 (třída otevřená)

22. 9. 2009

ObrazekV sobotu 19. září 2009 se obě vipetky úspěšně zúčastnily klubové výstavy A.D.P. v Chlumci nad Cidlinou. Krásný teplý den v prostředí zámeckého parku nám přinesl vítězství Niky v mezitřídě a na její druhé výstavě první titul CAC. Coffee se zúčastnila soutěže v třídě otevřené. V konkurenci jedenácti fenek získala nádherné třetí místo s oceněním V3. Jako perličku na dortu přidala ještě postup do finále soutěže O nejkrásnější hlavu v plemeni. Rozhodčím byl pan Adolf Ringer (Rakousko).

 

Borinka a Darwin

21. 9. 2009

ObrazekNa coursingu v Chlumci nad Cidlinou se Borinka potkala se svým tatínkem Darwinem. Jelikož se zatím velkých psů bojí, nebylo to žádné vřelé přivítání, ale asi jejich  příbuzenecký vztah poznala, protože se před Darwinem neschovávala a dokonce se nechala i očuchat. 

Jelikož Darwin bydlí v Pardubicích určitě se opět potkáme až Borinka trochu povyroste.  

 

Doplněna první fotogalerie s Borinkou

17. 8. 2009

ObrazekRozšířili jsme fotogalerii prvních fotek Borinky z Palatinu Moravia. Nové fotografie naleznete zde

 

Její portrét naleznete v rubrice NAŠE SMEČKA CHRTŮ nebo kliknutím zde ...

 

Seznámení s novými členy smečky

10. 8. 2009

ObrazekV nedávné minulosti se naše smečka rozrostla o dva nové členy. Prvním z nich byl Bruno z Tomešova dvora. Ten k nám patří již 8 měsíců, jen stále nebyl čas o něm na stránkách informovat. Stručnou informaci a několik fotografií naleznete v rubrice Další členové smečky (zde). 

ObrazekDruhý přírůstek (barzojka Borinka z Palatinu Moravia, nar. 6.6.2009) posílil naší chrtí smečku. Informace o něm přineseme v nejbližších dnech. Zatím se seznamujeme a zvykáme na sebe. Na několik prvních fotografié se můžete podívat zde... 

 

Art foto

28. 7. 2009

ObrazekDvě vzpomínky na loňské léto ztvárněné naší fotografkou.

Naleznete je ve fotogalerii v sekci Žánrové fotky.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Fotografie: Art foto

Nejzajímavější příspěvky

2. 6. 2009

Jsme rádi, že navštěvujete naši skromnou webovou prezentaci. Zajímalo nás, které příspěvky Vás nejvíce zajímají a jsou nejčastěji čtené: 

1. místo - pořadí bezkonkurenčně vévodí reportáž ze ZOO ve Dvoře Králové s názvem V tygří kleci

2. místo - s přesvědčivým náskokem je to osobní stránka Coffee Colleen Born To Love

3. místo - opět netradiční fotogalerie koupajících se whippetů s názvem Dovolená u moře

4. místo - poněkud překvapivě osobní stránky naší zesnulé Orri z Palatinu Moravia

  

 

Autodoplňky

29. 5. 2009

 

Doplňky vhodné pro každého motoristu - zn. neprodejné :-)!

Obrazek

 

Zpátky do minulosti - díl 4. (24.11.2008) reportáž TV NOVA

22. 5. 2009

ObrazekTentokrát se vrátíme no minulosti poměrně nedávné. Fotogalerie byla nasnímána u příležitosti natáčení televizní reportáže TV NOVA, která se věnovala psím oblečkům, doplňkům a jiným serepetičkám. U chrtů má obleček v chladném počasí význam funkční a estetická role je jen doplňkem. Asi právě proto nakonec v reporáži dostaly větší prostor módní výstřelky oblečků, čepiček, deštníčků atd. určených pro psí slečny a kluky.

Fotogalerii najdete pod názvem Reportáž TV Nova nebo po kliknutí zde.  

 

Tréninkově poprvé celý okruh

4. 5. 2009

Hned po týdnu jsme 2. května s Niky a Coffee absolvovali další trénink na travnaté kolínské dostihové dráze. Podrobnosti a videozáznam najdete po odkliknutí odkazu na celý příspěvek.....

 

První jarní trénink na dráze

28. 4. 2009

V sobotu 25. dubna si Niky odbyla svojí premiéru na kolínské dostihové dráze. Rovinku zvládla s přehledem i když rozhodně nevyvinula to největší úsilí. Coffee, která se tréninku neúčastnila, protože má drobné problémy s nataženým vazem na zadní noze, jí jen fandila za plotem a "zpívala" na celé závodiště. Kromě zklamané Coffee jsme si všichni krásný výlet do Kolína užili a těšíme se na další. Příští trénink se pokusíme posunout o úroveň víš a běžet celé kolo.    

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »