Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Amigo premiérově ve výstavním kruhu

amigo_trida-stenat-vn2.jpg

Amigo Con Amore se stal prvním štěnětem z vrhu A, který se objevil ve výstavním kruhu. Stalo se tak v sobotu 9.10.2010 na MVP České Budějovice. Ve své premiéře v třídě štěňat (4-6 měsíců) získal ocenění  VN 2. Doplatil na předvádění v pohybu, které mu zatím nejde. Vzhledem k jeho věku to není žádné překvapení. Daleko důležitější než výsledek je fakt, že už v ranném věku získává zkušenosti, kterému pomohou v budoucí výstavní kariéře. Od rozhodčí získal tento posudek:

4 měsíční pes, měni zuby, dobrá horní linie, pěkné úhlení a kostra, dobré tlapky, v pohybu by mohl mít více drivu - velmi nadějná 2

 

Další, kdo se již brzy představí ve výstavním kruhu, budou "dvojčata" Alissa a Jasmínka, které budou soupeřit na výstavě ve slovenské Nitře. 

 
10. 10. 2010 | Rubrika: Novinky

Nové galerie - vrh A

Do fotoalba postupně doplňujeme časosběrné fotogalerie štěňátek z vrhu A v nových domovech a zveřejňujeme jednoduché informace o každém z nich.

img_1159.jpg

 
27. 9. 2010 | Rubrika: Novinky

Nová fotogalerie - venčení kompletní smečky Con Amore

V sekci fotoalbum byla přidána nová fotogalerie z prvního společného venčení kompletní chrtí smečky Con Amore.

 
17. 9. 2010 | Rubrika: Novinky | Fotografie: První venčení kompletní chrtí smečky Con Amore

Stránky o odchovech - ve výstavbě

ObrazekPřipravujeme rubriku o štěňátkách v nových domovech. Informace budeme postupně doplňovat.

 
8. 9. 2010 | Rubrika: Novinky

Coursing O pohár města Litomyšle

Fotogalerii a příspěvek z coursingového dne v Litomyšli naleznete v sekci FOTOALBUM.

Obrazek

 
6. 9. 2010 | Rubrika: Novinky | Fotografie: Coursing O pohár města Litomyšle

Niky v premiéře pátá

V neděli 15.8. se Andronica zúčastnila svého prvního oficiálního závodu v coursingu. V rámci třetího závodu "Ušáček" série Rabbit Trophy obsadila mezi fenami slušné 5. místo. V součtu obou kol dosáhla na pěkné bodové hodnocení 53 bodů z 60 možných, bohužel dvouměsíční pauza v tréninku zaviněná zraněním se projevila ztrátou fyzické kondice a ta jí připravila o možnost lepšího umístění. Niky si však závod užila a dokonce předčila i některé ostřílené borce včetně maminky Claire.

Obrazek 

 

 

 

 

 

 

Na snímku v druhém běhu spolu se sestrou Anabelle Deixes (červená dečka). Více foto zde...

 
16. 8. 2010 | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Další hradecký exodus

Tak už jsou pryč další štěňátka. Nejprve odjela do krkonošské Rokytnice nad Jizerou Aileen. Hned po ní jsme odváželi do slovenské obce Sádočné prvorozenou Alissu. Loučení to bylo v obou případech jako vždy smutné. Aileenka si bude užívat čerstvého horského povětří v jednom z nejznámějších českých horských středisek a Lissa (dle nejčerstvějších zpráv) už úspěšně zaujímá své místo ve smečce barzojů a dalších pejsků v neméně krásné přírodě slovenských hor. Dnes náš dům a milovanou maminku Coffee opustil Bernie (Amadeo). Poprvé byla opravdu smutná i Kofolka, protože si s Bernouškem hrála až do posledních chvilek před odjezdem. Zatím co píši, Coffee spí na sedačce a něco se jí zdá a pláče ze spaní. Naštěstí Amadeo nejede daleko a budeme ho často vídat, protože šel k našim příbuzným nedaleko Mělníka. 

 

 
15. 8. 2010 | Rubrika: Novinky

Adelaide a Amirah Jasmine zamířily na jih

Smečka se nám nadále zmenšuje. Mláďátka opouštějí rodné hnízdo. Adélka (Adelaide) zamířila do obce Popice v Mikulovské vinařské oblasti, Jasmínka ještě jižněji do obce Alžbětin dvor poblíž Šamorýna. Moc se nám po nich stýská, ale věříme, že jim v nových rodinách bude dobře a budou šťastné a spokojené.

(Jasmínka s "dvojčetem" Alissou) (Adélka s Chelsea a Alucciem)

ObrazekObrazek

 
7. 8. 2010 | Rubrika: Novinky

Amigo a Aluccio už jsou v nových domovech

Tak už je nás doma o dva méně. V neděli odjel do Stradonic k Sobčákům do CHS Deixes jako první Amigo, dnes ho následoval Aluccio, který se stěhoval do Pardubic k tatínkovi Artovi. Jako připomínku na poslední den kompletní smečky uveřejňujeme novou fotogalerii. Na připojené fotografii je Amigo s tetou Niky těsně před odjezdem. Na Amiga už doma čekala babička Claire, strejda Aragorn, galgo Nelinek a hlavně teta Anabelle, která je už od kolébky neviditelným poutem spojená s Niky a ta jí zřejmě poslala jasné pokyny jak se o Amiga starat, protože dle zpráv od Sobčáků Belinka roli tety přebrala od Niky se vším všudy.  Pardubice zase hlásí, že Luccio se úspěšně snaží navázat kontakt s tatínkem Artem i když bez trocha brekotu se to neobešlo.      

Obrazek  

 
2. 8. 2010 | Rubrika: Novinky | Fotografie: Naposledy všichni spolu | Komentářů: 0

Ještě jeden přírůstek

Aby toho nebylo málo a náhodou se nestalo, že bude u nás doma nějaký podivný klid a ticho, doplnili jsme naší momentálně jedenáctihlavou vipetí smečku o jednoho nového pupíka! Měli jsme to v plánu dlouhodobě a shodou náhod se termín odběru našeho nového mazlíčka a parťáka pro obě vipetky sešel s Kofolčiným porodem......

Více fotek a zbytek textu po odkliknutí na CELÝ PŘÍSPĚVEK.

Obrazek

 
20. 6. 2010 | Rubrika: Novinky | Komentářů: 1