Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Foto dne - milující matka s dcerou

10. 10. 2010

p9180615.jpg 

 

Amigo premiérově ve výstavním kruhu

10. 10. 2010

amigo_trida-stenat-vn2.jpg

Amigo Con Amore se stal prvním štěnětem z vrhu A, který se objevil ve výstavním kruhu. Stalo se tak v sobotu 9.10.2010 na MVP České Budějovice. Ve své premiéře v třídě štěňat (4-6 měsíců) získal ocenění  VN 2. Doplatil na předvádění v pohybu, které mu zatím nejde. Vzhledem k jeho věku to není žádné překvapení. Daleko důležitější než výsledek je fakt, že už v ranném věku získává zkušenosti, kterému pomohou v budoucí výstavní kariéře. Od rozhodčí získal tento posudek:

4 měsíční pes, měni zuby, dobrá horní linie, pěkné úhlení a kostra, dobré tlapky, v pohybu by mohl mít více drivu - velmi nadějná 2

 

Další, kdo se již brzy představí ve výstavním kruhu, budou "dvojčata" Alissa a Jasmínka, které budou soupeřit na výstavě ve slovenské Nitře. 

 

Nové galerie - vrh A

27. 9. 2010

Do fotoalba postupně doplňujeme časosběrné fotogalerie štěňátek z vrhu A v nových domovech a zveřejňujeme jednoduché informace o každém z nich.

img_1159.jpg

 

Nová fotogalerie - venčení kompletní smečky Con Amore

17. 9. 2010

V sekci fotoalbum byla přidána nová fotogalerie z prvního společného venčení kompletní chrtí smečky Con Amore.

 

Stránky o odchovech - ve výstavbě

8. 9. 2010

ObrazekPřipravujeme rubriku o štěňátkách v nových domovech. Informace budeme postupně doplňovat.

 

Coursing O pohár města Litomyšle

6. 9. 2010

Fotogalerii a příspěvek z coursingového dne v Litomyšli naleznete v sekci FOTOALBUM.

Obrazek

 

Niky v premiéře pátá

16. 8. 2010

V neděli 15.8. se Andronica zúčastnila svého prvního oficiálního závodu v coursingu. V rámci třetího závodu "Ušáček" série Rabbit Trophy obsadila mezi fenami slušné 5. místo. V součtu obou kol dosáhla na pěkné bodové hodnocení 53 bodů z 60 možných, bohužel dvouměsíční pauza v tréninku zaviněná zraněním se projevila ztrátou fyzické kondice a ta jí připravila o možnost lepšího umístění. Niky si však závod užila a dokonce předčila i některé ostřílené borce včetně maminky Claire.

Obrazek 

 

 

 

 

 

 

Na snímku v druhém běhu spolu se sestrou Anabelle Deixes (červená dečka). Více foto zde...

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Další hradecký exodus

15. 8. 2010

Tak už jsou pryč další štěňátka. Nejprve odjela do krkonošské Rokytnice nad Jizerou Aileen. Hned po ní jsme odváželi do slovenské obce Sádočné prvorozenou Alissu. Loučení to bylo v obou případech jako vždy smutné. Aileenka si bude užívat čerstvého horského povětří v jednom z nejznámějších českých horských středisek a Lissa (dle nejčerstvějších zpráv) už úspěšně zaujímá své místo ve smečce barzojů a dalších pejsků v neméně krásné přírodě slovenských hor. Dnes náš dům a milovanou maminku Coffee opustil Bernie (Amadeo). Poprvé byla opravdu smutná i Kofolka, protože si s Bernouškem hrála až do posledních chvilek před odjezdem. Zatím co píši, Coffee spí na sedačce a něco se jí zdá a pláče ze spaní. Naštěstí Amadeo nejede daleko a budeme ho často vídat, protože šel k našim příbuzným nedaleko Mělníka. 

 

 

Adelaide a Amirah Jasmine zamířily na jih

7. 8. 2010

Smečka se nám nadále zmenšuje. Mláďátka opouštějí rodné hnízdo. Adélka (Adelaide) zamířila do obce Popice v Mikulovské vinařské oblasti, Jasmínka ještě jižněji do obce Alžbětin dvor poblíž Šamorýna. Moc se nám po nich stýská, ale věříme, že jim v nových rodinách bude dobře a budou šťastné a spokojené.

(Jasmínka s "dvojčetem" Alissou) (Adélka s Chelsea a Alucciem)

ObrazekObrazek

 

Amigo a Aluccio už jsou v nových domovech

2. 8. 2010

Tak už je nás doma o dva méně. V neděli odjel do Stradonic k Sobčákům do CHS Deixes jako první Amigo, dnes ho následoval Aluccio, který se stěhoval do Pardubic k tatínkovi Artovi. Jako připomínku na poslední den kompletní smečky uveřejňujeme novou fotogalerii. Na připojené fotografii je Amigo s tetou Niky těsně před odjezdem. Na Amiga už doma čekala babička Claire, strejda Aragorn, galgo Nelinek a hlavně teta Anabelle, která je už od kolébky neviditelným poutem spojená s Niky a ta jí zřejmě poslala jasné pokyny jak se o Amiga starat, protože dle zpráv od Sobčáků Belinka roli tety přebrala od Niky se vším všudy.  Pardubice zase hlásí, že Luccio se úspěšně snaží navázat kontakt s tatínkem Artem i když bez trocha brekotu se to neobešlo.      

Obrazek  

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Fotografie: Naposledy všichni spolu | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »