Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kerry (Larry z Fialkové stráně)

28. 9. 2008

Kerry byl gentleman, elegán, výborný společník a kamarád. Byl oddaný svojí paničce a miloval všechny ostatní členy rodiny. Až do vysokého věku si udržel štíhlou linii, kterou by mu mohla kdejaká slečna závidět.

Celý život miloval svojí kamarádku Beky s kterou trávil většinu teplých víkendů na rozlehlé zahradě v Hrobu, poblíž Teplic. Dlouhá léta byla jeho partnerkou v hrách a dovádění, ale jak stárla opouštěl jí elán, který Kerýčkovi vydržel mnohem déle. 

Obrazek

Jessiku a Coffee poznal až ve velmi zralém věku. Jess přijmul od počátku výborně. Jelikož byl velmi rezervovaný ve svém chování a vztahu ke štěňatům, překvapilo nás jak přijal Coffee. Zatímco téměř stejně stará Amy jej přiváděla ke vzteku a šílenství (v momentě kdy si s ním chtěla hrát), Coffee dokázal tolerovat už jako štěně. Později si naše návštěvy užíval a vesele vrtěl ocáskem kdykoliv měl možnost se s holkama potkat.

Žil spokojený život a dnes odpočívá na své oblíbené zahradě nedaleko místa posledního odpočinku milované Beky. Na místě odkud má na všechno a na všechny přehled.

 

Nikdy na něj nezapomeneme!